Pierwsze centrum wyprzedażowe w północno – wschodniej Polsce

Pierwsze centrum wyprzedażowe w północno – wschodniej Polsce
Możliwość komentowania Pierwsze centrum wyprzedażowe w północno – wschodniej Polsce została wyłączona, 17/05/2013, przez␣, w␣Białystok, handlowe, komercyjne, marketing nieruchomości, miasta, nieruchomości, Uncategorized

z13620708Q,Outlet-BialystokOutlet Białystok dostał pozwolenie na budowę. Wkrótce mają się rozpocząć prace budowlane nad projektem. W centrum będzie można znaleźć ponad 80 sklepów

80 markowych sklepów. Trwa wynajem powierzchni centrum, w którym pojawią się m.in. marki sportowe Adidas, Reebok, 4F, Ski Team oraz polska marka modowa Molton. Inwestor zapewnia że już kolejne umowy są w trakcie finalizowania i wkrótce zostaną ogłoszone.

Ofertę handlową uzupełni hipermarket spożywczy Carrefour, drogeria Rossmann, salon z wyposażeniem wnętrz JYSK oraz dwie restauracje. Realizacją inwestycji – budową oraz komercjalizacją obiektu – zajmuje się firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych: BOIG -The Blue Ocean Investment Group.

Otwarcie Outletu Białystok planowane jest na koniec 2013 roku.

 

Źródło:

http://ekonomia.rp.pl

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.