Pierwsi najemcy wprowadzą się do Storrady Park Offices już w marcu

Pierwsi najemcy wprowadzą się do Storrady Park Offices już w marcu
Możliwość komentowania Pierwsi najemcy wprowadzą się do Storrady Park Offices już w marcu została wyłączona, 09/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, nieruchomości, Szczecin, usługowe

Już w marcu do biurowca przy ul. Storrady 3 w Szczecinie mają się wprowadzić pierwsi najemcy. Obecnie wynajęta jest jedna czwarta powierzchni.

Storrady Park Offices to kompleks trzech budynków o charakterze biurowym i handlowo-usługowym. W pierwszym z budynków mieściła się w XIX wieku pierwsza szczecińska elektrownia. Powierzchni użytkowa budynku A to 6,8 tys. mkw. Drugi z budynków to sześciokondygnacyjny obiekt wraz z dwoma przylegającymi parterowymi pawilonami, które dostarczą ok. 600 mkw. powierzchni użytkowej o charakterze biurowo-usługowym.

Trzeci obiekt inwestycji to istniejący trzypiętrowy budynek biurowy przy ul. Storrady Świętosławy 1 (róg Jana z Kolna) oferujący lokale biurowe do wynajęcia.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło: urbanity.pl/storrady.com

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.