Piasta Park w sprzedaży

Piasta Park w sprzedaży
Możliwość komentowania Piasta Park w sprzedaży została wyłączona, 24/06/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, domy, Headline, małopolskie, mieszkania, nieruchomości

Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Piasta Park. Jest to wielorodzinny kompleks mieszkaniowy, ulokowany w sąsiedztwie pięknego parku rekreacyjnego otaczającego Fort „Mistrzejowice” u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici w Mistrzejowicach.

W dziewięciopiętrowym budynku znajdą się 224 mieszkania 1-, 2-, i 3-pokojowe z loggiami oraz tarasami. Budynek swoim kształtem utworzy literę U z otwarciem w kierunku południowym. Wewnątrz dziedzińca powstanie rekreacyjna, zielona przestrzeń dla mieszkańców. W części podziemnej zaplanowano wielostanowiskowy garaż.

W niedalekiej odległości znajdują się m.in. Zbiornik Wodny Zesławice, Planty Bieńczyckie oraz  Batowice. W okolicy znaleźć można liczne punkty usługowe, takie jak supermarkety, gabinety stomatologiczne, apteka i wiele innych. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do szkół, przedszkoli oraz ośrodków zdrowia – wraz z leżącym w sąsiedztwie szpitalem im. Rydygiera.

Niektóre mieszkania w inwestycji będą dostępne w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Ceny już od 3999 zł/mkw.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.