Pas w Modlinie do generalnego remontu

Pas w Modlinie do generalnego remontu
Możliwość komentowania Pas w Modlinie do generalnego remontu została wyłączona, 07/02/2013, przez␣, w␣inwestycje, lokalne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

W środę dyrektor Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych, prof. Ryszard Szczepanik, oświadczył, że: – Pas startowy w Modlinie nie nadaje się do dalszej eksploatacji i należy go wybudować od nowa.

Wczoraj odbyło się również posiedzenie sejmowej podkomisji ds. transportu lotniczego i gospodarki morskiej, w czasie którego temat był omawiany.

Według Szczepanika pas startowy musi być rozebrany i wybudowany od nowa. Inne zdanie na ten temat mają władze lotniska. Według wiceprezesa Marcina Daniła: – Jak wynika z mojej wiedzy, nigdy nie było ekspertyzy, że droga startowa nie nadaje się do użytkowania. Było wręcz odwrotnie. Wszelkie ekspertyzy, które spółka posiadała potwierdzały, że to jest wykonane w sposób właściwy.

Źródło: www.tvnwarszawa.pl

Photo by Mazaki (CC-BY)

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.