Park Ostrobramska najlepszy w Warszawie

Park Ostrobramska najlepszy w Warszawie
Możliwość komentowania Park Ostrobramska najlepszy w Warszawie została wyłączona, 20/11/2012, przez␣, w␣mazowieckie, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony, Warszawa

Według najnowszych danych agencji nieruchomości Emmerson, Park Ostrobramska – najnowszy projekt Skanska Residential Development Poland, to osiedle, w którym odnotowano największą sprzedaż spośród 15 inwestycji wprowadzonych na warszawski rynek w III kwartale 2012 roku. Łącznie firma sprzedała już 72 mieszkania.

Zgodnie z danymi dostarczonymi przez agencję nieruchomości Emmerson, projekt mieszkaniowy przy ul. Ostrobramskiej 75 w Warszawie okazał się najbardziej popularnym osiedlem spośród 15 inwestycji wprowadzonych na rynek w III kwartale 2012 roku. Od lipca Skanska Residential Development Poland sprzedała łącznie 72 mieszkania na osiedlu Park Ostrobramska. Największy wzrost sprzedaży odnotowano w październiku. Tylko wtedy podpisano umowy na zakup aż 37 lokali.

Według ekspertów, Park Ostrobramska, z liczbą 298 mieszkań, jest największym projektem, którego sprzedaż rozpoczęto w III kwartale br.

O Parku Ostrobramska

Na 7-hektarowej działce powstanie łącznie 1600 mieszkań. Budowę Parku Ostrobramska rozpoczęto w czerwcu tego roku. Zakończenie pierwszego etapu, podczas którego powstaną dwa siedmio- i trzynastokondygnacyjne budynki, zaplanowano na koniec 2013 roku.

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o.

Avatar
Skanska Residential Development Poland Sp. z o. o. jest innowacyjnym deweloperem zielonych budynków mieszkaniowych. Firma działa w Polsce od 2011 roku i jest częścią grupy Skanska, światowego lidera w zakresie budownictwa oraz projektów nieruchomości mieszkaniowych. Skanska Residential Development Poland będzie realizować projekty ekologicznego budownictwa mieszkaniowego z zastosowaniem skandynawskich rozwiązań architektonicznych oraz idei zrównoważonego rozwoju w budownictwie.