Oszczędności u dewelopera

Spółka Family House wprowadziła właśnie specjalną ofertę cenową, dzięki której można zaoszczędzić nawet 20 000 zł. Do końca sierpnia wszystkie nieruchomości można nabyć w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie, bo niższej o podatek VAT.

Poznański deweloper, zdecydował że do końca tego miesiąca pokryje koszty związane z podatkiem, który każdy klient musi zapłacić przy zakupie nowego mieszkania. Tym samym obowiązujące do niedawna wszystkie ceny netto stają się cenami brutto, a więc ostatecznymi. Co ważne promocja obejmuje zarówno mieszkania dostępne w inwestycji PERŁA jaki i te które powstaną w ramach Osiedla Leśnego V w Czapurach. Klienci mogą zatem kupić nowe lokale po cenie o 8 proc. niższej, co pozwoli zaoszczędzić im nawet 20 000 zł. Promocja pod hasłem „Skorzystaj z wakacyjnego rabatu, kup mieszkanie bez VAT-u” obowiązuje do końca sierpnia i mogą z niej skorzystać wszyscy nowi klienci. – Niższe ceny dotyczą całej naszej oferty, jednak pod pewnymi warunkami. Dlatego zapraszamy zainteresowanych do kontaktu z naszym biurem sprzedaży, aby zapoznać się z warunkami promocji – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House.
Dzięki niższej cenie, metr kwadratowy w inwestycji PERŁA kosztuje już od 4 444 zł brutto. Zatem za 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 trzeba zapłacić 257 688 zł brutto, natomiast za 3-pokojowe o metrażu 70 m2 tylko 346 200 zł brutto. Również lokale, które powstaną w ramach V etapu Osiedla Leśnego kuszą atrakcyjną ceną. – Nasza podmiejska inwestycja od zawsze przyciągała niską ceną. Jednak obecnie lokale 3-pokojowe 53 m2, z garażem, pomieszczeniem gospodarczym i ogrodem ok. 60 m2 można kupić już za 249 000 zł brutto – zaznacza I. Łukomska-Pyżalska.
Specjalna oferta cenowa obowiązuje tylko do 31 sierpnia. O jej szczegółach wszyscy klienci mogą dowiedzieć się w biurze sprzedaży.

 

 

 

Tagi:␣
adautor

Omnie Family House

Avatar
Family House to Spółka obecna na wielkopolskim rynku deweloperskim od kilku lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość wykonywanych domów i mieszkań. Jako Inwestor jak również generalny wykonawca swoich inwestycji Family House daje klientom gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia. Nasza spółka jest zarówno deweloperem jak również firmą budowlaną, świadczymy usługi na rzecz innych firm. Zatrudniamy kadrę kilkuset sprawdzonych pracowników i wykonawców w tym między innymi: murarzy, cieśli, operatorów maszyn, kierowców, elektryków, którzy swoją praca w ogromnym stopniu wpływają na wysoką sprzedaż inwestycji Spółki. Posiadamy również własny park maszynowy: koparki, ładowarki, ciężarówki, wywrotki, podnośniki teleskopowe, pompy do betonu, walce wibracyjne, koparko - ładowarki. Family House łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność- co pozwala spełnić oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia. Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury. Pragniemy spełnić oczekiwania przyszłych nabywców, stąd każdy klient ma możliwość wyboru spośród wielu opcji dodatkowych przy zakupie własnej inwestycji. Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.

Jeden komentarz

  1. Avatar
    damiano
    9 sierpnia, 2012 14:58

    Bardzo dobra oferta, choć wyjściowa cena i tak już jest atrakcyjna.