Ostatnie mieszkania na drzwiach otwartych

Możliwość komentowania Ostatnie mieszkania na drzwiach otwartych została wyłączona, 30/03/2012, przez␣, w␣ceny, Ekonomiczny dom, Europa, mieszkania, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, Uncategorized, wielkopolskie

W sobotę 31 marca deweloper Twoje M organizuje Drzwi Otwarte na terenie inwestycji przy ul. Fabianowskiej 12, na przedmieściach Poznania. Wydarzenie to będzie szansą na zapoznanie się z 4 ostatnimi mieszkaniami. Lokale te są dostępne w promocyjnej cenie 3990 zł brutto za mkw.

Drzwi Otwarte to kolejna tego typu akcja dewelopera związana z tą inwestycją. – Na Osiedlu Wiśniowym zostały już tylko 4 mieszkania. Najbliższe Drzwi Otwarte mogą być ostatnimi na tej inwestycji, gdyż lokale cieszą się naprawdę dużym zainteresowaniem. Dodatkowo obniżyliśmy cenę o kolejne 200 zł za mkw. – mówi Magdalena Czuryńska, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu spółki Twoje M.

Osiedle Wiśniowe oferuje trzypokojowe bezczynszowe mieszkania o powierzchni 69 mkw. Nieruchomość jest położona na przedmieściach Poznania, w kameralnej części przedmieść miasta. Inwestycję charakteryzuje lekka i nowoczesna architektura, idealnie wpisująca się w istniejące otoczenie. Szybki dojazd z centrum stolicy Wielkopolskie do Osiedla Wiśniowego jest możliwy z kilku kierunków m.in. od ul. Głogowskiej lub od ul. Grunwaldzkiej. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajduje się szkoła podstawowa oraz gimnazjum. W okolicy zlokalizowanych jest również wiele punktów handlowo-usługowych takich jak Centrum Handlowe „Nowy Rynek”.

Drzwi Otwarte na Osiedlu Wiśniowym odbędą się w sobotę 31 marca w godzinach od 11 do 16.

Omnie Deweloper Twoje M

Avatar