Ostatnia estakada Trasy Łazienkowskiej już otwarta

Ostatnia estakada Trasy Łazienkowskiej już otwarta
Możliwość komentowania Ostatnia estakada Trasy Łazienkowskiej już otwarta została wyłączona, 31/12/2014, przez␣, w␣budownictwo, drogi, Headline, inwestycje, Warszawa

We wtorek o 22.00 została otwarta ostatnia łącznica Trasy Łazienkowskiej – z ul. Czerniakowskiej na trasę w stronę centrum Warszawy.

Do ruchu zostanie włączona łącznica od strony Wilanowa na Trasę Łazienkowską w kierunku centrum. Tym samym kierowcy będą już mieli do dyspozycji wszystkie łącznice na węźle Trasy Łazienkowskiej z Wisłostradą.

Prace budowlane rozpoczęły się w czerwcu 2013 roku. Wszystkie osiem łącznic na węźle z Wisłostradą i jedna na węźle z Wałem Miedzeszyńskim zostały najpierw wyburzone, następnie odbudowane. Pierwsze cztery łącznice zostały oddane do użytku we wrześniu tego roku, kolejna – miesiąc później, a trzy następne w listopadzie. Dzisiaj dołącza do nich ostatnia odbudowana łącznica. Dodatkowe prace mają potrwać jeszcze do kwietnia 2015 roku.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.