Orbis podpisuje kolejne umowy franczyzy

Orbis podpisuje kolejne umowy franczyzy
Możliwość komentowania Orbis podpisuje kolejne umowy franczyzy została wyłączona, 19/01/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, Gdańsk, inwestycje, nieruchomości

Do sieci Ibis Budget ma dołączyć powstający w centrum Gdańska hotel. Obiekt znajdujący się przy ul. Pszennej ma rozpocząć działalność w drugiej połowie 2017 roku.

„Ibis Budget Gdańsk będzie kolejnym hotelem marki Accor i tym samym poszerzy ofertę Grupy Hotelowej Orbis w tym mieście. Hotel dołączy do rodziny marki ibis, która jest dobrze znana i ceniona zarówno przez gości zagranicznych, jak i Polaków. Rozpoznawalna marka oraz szeroki zakres wsparcia, jaki oferuje swoim franczyzobiorcom Orbis, przekonały Inwestora do współpracy z naszą siecią” – powiedziała Małgorzata Morek, dyrektor ds. Rozwoju Franczyzy Orbis S.A.

Źródło: www.propertynews.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.