Olivia Six z Centrum Usług Wspólnych ThyssenKrupp

Olivia Six z Centrum Usług Wspólnych ThyssenKrupp
Możliwość komentowania Olivia Six z Centrum Usług Wspólnych ThyssenKrupp została wyłączona, 14/09/2015, przez␣, w␣biurowe, deweloperzy, Gdańsk, Headline, komercyjne, wynajem

ThyssenKrupp wynajął w budynku Olivia Six, należącym do kompleksu Olivia Business Centre 5 tys. mkw., na których otworzył Centrum Usług Wspólnych. Pracę w nim znajdzie nawet 700 osób.

W centrum obsługiwane są korporacyjne procesy biznesowe na rzecz firm z grupy ThyssenKrupp, zlokalizowanych na całym świecie. Nowi specjaliści mają zostać zatrudnieni w branży księgowości, finansów i zasobów ludzkich.

Wysoko rozwinięte środowisko SSC, dobrze wykształcona kadra i wysoka jakość usług stanowiły przekonujące argumenty do utworzenia w Gdańsku Globalnego Centrum Usług Wspólnych ThyssenKrupp – powiedział Guido Kerkhoff, Dyrektor Finansowy ThyssenKrupp.

Inwestycja jest wspierana przez inicjatywę nvest in Pomerania, w szczególności przez Agencję Rozwoju Pomorza oraz Gdańską Agencję Rozwoju Gospodarczego (InvestGDA).

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: oliviacentre.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.