Olimpia Port w finale akcji społecznej LECH Starter

Olimpia Port w finale akcji społecznej LECH Starter
Możliwość komentowania Olimpia Port w finale akcji społecznej LECH Starter została wyłączona, 12/05/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, lokalne

Do 5 czerwca 2016 r. trwa głosowanie na dwa projekty dotyczące Olimpii Port, które zakwalifikowały się do walki o zwycięstwo w konkursie LECH Starter – akcji wspierającej lokalne społeczności w zmienianiu ich okolicy. Głosować codziennie może każdy, a tylko projekty z największą liczbą głosów zostaną sfinansowane i zrealizowane.

Olimpia Port to jedno z najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych Archicomu – lidera wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Inwestycja została ogłoszona m.in. Inwestycją Roku 2014 przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej oraz Najlepszą Inwestycją Mieszkaniową we Wrocławiu przez Magazyn Estate. Znakiem rozpoznawczym osiedla jest infrastruktura społeczna służąca integracji i rekreacji. Unikatowa lokalizacja, wśród parków, zieleni, z widokiem na Odrę, osiedlowy klub fitness, klub mieszkańca, pomosty nad rzeką, przedszkole publiczne, powstające boiska, ścieżki rowerowe oraz lokale usługowe na osiedlu to tylko część atutów mieszkania w tej lokalizacji.

Obecnie w ramach akcji LECH Starter mieszkańcy osiedla starają się o zwycięstwo w konkursie w ramach dwóch projektów:

lokalizacja bazy kajakowej na terenie osiedla: http://urbanforms.org/lechstarter?projekt=97-kajaki-w-porcie-olimpia&_ga=1.243906885.1537769291.1461673782;

 

– zielone dachy na budynku przy nadrzecznej promenadzie: http://urbanforms.org/lechstarter?projekt=536-zielony-przyladek-port-olimpia&_ga=1.223080795.1537769291.1461673782.

 

Udział w głosowaniu może wziąć każdy. Wystarczy zalogować się przez facebook’a, podać maila lub stworzyć konto i oddać swój głos.

Głosowanie trwa do 5 czerwca 2016 r. Pełny regulamin konkursu dostępny na: lechstarter.pl/regulamin.pdf.

Omnie ARCHICOM Holding Sp. z o.o.

Grupa Archicom jest liderem wśród deweloperów na rynku wrocławskim. Zajmuje się kompleksowym projektowaniem i realizacją osiedli mieszkaniowych i obiektów komercyjnych z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem. Firma funkcjonuje od 1986 roku i swoją działalność koncentruje na rynku wrocławskim. Archicom zaprojektował i zrealizował ponad 150 obiektów mieszkaniowych i biurowych. Jako deweloper wybudował 2 200 mieszkań i apartamentów oraz 50 tys. m2 powierzchni biurowo-usługowej. Firma otrzymała tytuł „Najbardziej przyjaznego dewelopera w Polsce” w rankingu dziennika Rzeczpospolita. Obecnie realizuje największy komplekstbiurowy we Wrocławiu „West Forum” oraz 4 samodzielne urbanistycznie osiedla społeczne. Misja firmy brzmi: „Kształtujemy przestrzeń, by była piękna, funkcjonalna i przyjazna człowiekowi”.