Oficjalne otwarcie Galerii Sudeckiej

Oficjalne otwarcie Galerii Sudeckiej
Możliwość komentowania Oficjalne otwarcie Galerii Sudeckiej została wyłączona, 30/04/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, dolnośląskie, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, usługowe

Wczoraj nastąpiło oficjalne otwarcie galerii w Jeleniej Górze. To 34. obiekt handlowy zrealizowany przez kielecką spółkę Echo Investment.

Galeria Sudecka ma 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się 100 sklepów. Budynek został już skomercjalizowany w 100 proc.

W planach jest już rozbudowa kompleksu o budowę marketu sieci Leroy Merlin. Pierwsze prace budowlane mają ruszyć za kilka miesięcy, a oddanie inwestycji do użytku planowane jest na początek 2016 roku.

W ciągu najbliższych lat Echo Investment planuje modernizację: Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, dalszą rozbudowę Galerii Sudeckiej, Centrum Galaxy i Outlet Parku w Szczecinie. Największą inwestycją handlową spółki będzie zaś budowa galerii w Katowicach.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej 

Źródło: www.urbanity.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.