Obiekty wielofunkcyjne wyzwaniem dla deweloperów

Obiekty wielofunkcyjne wyzwaniem dla deweloperów
Możliwość komentowania Obiekty wielofunkcyjne wyzwaniem dla deweloperów została wyłączona, 29/12/2012, przez␣, w␣biurowe, inwestycje, komercyjne, Kraków, miasta, nieruchomości, Warszawa

Inwestycje, które łączą w sobie  powierzchnię biurową i handlową są dość skomplikowane nie tylko na etapie planowania i budowy, ale także późniejszego zarządzania. Natomiast  ich lokatorzy  mogą  liczyć na wiele udogodnień . W stolicy najpopularniejszymi kompleksami wielofunkcyjnymi są: CH Blue City z biurowcem Blue Office oraz CH Złote Tarasy z biurowcami Skylight i Lumen. Ciekawymi inwestycjami tego typu są też: Karolkowa Business Park, Royal Wilanów, Rondo 1 i Atrium. W budowie jest także Plac Unii, w którym będzie 41 tys. mkw. biur. Jak wynika z jej obserwacji, miejsca w obiektach wielofunkcyjnych szukają najczęściej spółki z sektora handlowego, które oprócz prowadzenia sklepów potrzebują zaplecza dla pracowników administracji. Interesują się nimi także banki, firmy doradcze i rekrutacyjne, a także kancelarie prawne oraz podmioty z branży FMCG.

Źródło:

http://www.pb.pl/

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.