Nowy sposób na zysk z nieruchomości

Na polskim rynku nieruchomości powstaje nowy trend. W największych miastach właściciele przekazują apartamenty firmom, które zajmują się wynajmem lokali.

Osoby, które zdecydowały się na zakup apartamentu pod wynajem, otrzymują od dewelopera propozycję przekazania apartamentu na atrakcyjnych warunkach do firmy zajmującej się wynajmem. Spółka, przejmująca mieszkanie, oferuje wynajem krótkoterminowy. Z naszego apartamentu będą korzystać biznesmeni i rodziny, które przyjechały na wakacje. Jest to szansa na stały dochód. Dodatkowo rata kredytu będzie mniejsza niż przychód z wynajmu.

Właściciel takiego apartamentu nie musi zajmować się remontami, kontaktem z klientem i sprzątaniem po wizycie wczasowiczów. Właściciel otrzymuje też stałe wynagrodzenie za możliwość korzystania z lokalu.

Trend będzie rozwijał się szczególnie w czasie Euro 2012. Niedostateczna baza hotelowa skłoni kibiców do poszukiwania kwater prywatnych.

Źródło: inwestycje.pl

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Justyna Kostrzewska

Avatar
Specjalista ds. PR i marketingu w firmie Szybko.pl Sp. z o.o. od czerwca 2009 r. do lipca 2012 r. Jeden z redaktorów serwisu abcNieruchomości.pl. Absolwentka filologii rosyjskiej i etnologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz Podyplomowego Studium Public Relations.