Nowy park handlowy w Józefowie k. Warszawy już działa

Nowy park handlowy w Józefowie k. Warszawy już działa
Możliwość komentowania Nowy park handlowy w Józefowie k. Warszawy już działa została wyłączona, 16/12/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, mazowieckie

Milo Park Handlowy w Józefowie k. Warszawy został właśnie oddany do użytku. Obiekt jest prawie w pełni skomercjalizowany. Za najem odpowiedzialna jest firma Mallson Polska.

Inwestorem Milo Park Handlowy jest firma ZBM-Development, która planuje rozbudowę sieci parków handlowych w całej Polsce. Obiekt znajduje się przy drodze krajowej nr 721. Operatorem spożywczym parku jest sieć supermarketów Piotr i Paweł.

Klienci mogą zrobić zakupy w: CCC, Pepco, Aptece oraz mniejszych sklepach odzieżowych i punktach usługowych. Dla klientów przygotowano również parking z setką miejsc parkingowych. Powierzchnia Parku Handlowego Milo wynosi 2,5 tys. mkw.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: eurobuildcee.com

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.