Nowy najemca w Parku Rozwoju

Nowy najemca w Parku Rozwoju
Możliwość komentowania Nowy najemca w Parku Rozwoju została wyłączona, 14/10/2015, przez␣, w␣biurowe, Headline, komercyjne, Mokotów, Warszawa, wynajem

Spółka Mostostal Warszawa dołączyła do grona najemców II etapu stołecznego kompleksu biurowego Park Rozwoju zrealizowanego przy ul. Konstruktorskiej przez Echo Investment.

W II budynku, który w maju tego roku uzyskał pozwolenie na użytkowanie powstały biura m.in. Schneider Electric (3 800 mkw.) i Intergraph (1 200 mkw.).

Park Rozwoju składa się z dwóch budynków i zlokalizowanej w łączniku restauracji. Łączna powierzchnia biurowa kompleksu to 32 000 mkw. Budynki obsługiwane są przez dwupoziomowy parking podziemny i parking naziemnym, które łącznie oferują 740 miejsc postojowych.

„Podpisanie umowy z Mostostal Warszawa to ważny krok w procesie komercjalizacji II etapu inwestycji. Bardzo się cieszymy, że spółka ta wybrała Park Rozwoju na miejsce swojej nowej siedziby.” – mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

Źródło: echo.com.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.