Nowy Dom Jabłkowskich w całości wynajęty

Nowy Dom Jabłkowskich w całości wynajęty
Możliwość komentowania Nowy Dom Jabłkowskich w całości wynajęty została wyłączona, 20/05/2014, przez␣, w␣Headline, komercyjne, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Nowy Dom Jabłakowskich przy ul. Chmielnej w Warszawie został w całości wynajęty. Oznacza to koniec etapu komercjalizacji obiektu.

Jak komentuje Robert Mandżurowski z LHI: – Zakończenie komercjalizacji pierwszego projektu, zrealizowanego przez LHI przy ul. Chmielnej, potwierdza zainteresowanie najemców prestiżowymi inwestycjami w kameralnych, nowoczesnych biurowcach zlokalizowanych w śródmieściu Warszawy. Niewiele biurowych projektów w stolicy może liczyć na wynajęcie 100 proc. powierzchni. Nowy Dom Jabłkowskich należy do bardzo ekskluzywnego klubu nieruchomości, w których każdy metr jest w pełni zagospodarowany.

W budynku działa pracownia SUD Architekt Polska, Kazar, Wealth Solutions, APAX Consulting Group, Heidrick&Strugles oraz kancelaria prawna BSJP.

Zapoznaj się z aktualnymi cenami lokali komercyjnych w Warszawie

Źródło: www.propertynews.pl

Photo by Szczebrzeszynski (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.