Nowy biurowiec Ghelamco w stolicy już za rok!

Nowy biurowiec Ghelamco w stolicy już za rok!
Możliwość komentowania Nowy biurowiec Ghelamco w stolicy już za rok! została wyłączona, 12/02/2016, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, Headline, infrastruktura, inwestycje, komercyjne, nieruchomości, Warszawa, Wola

Biurowiec Wronia 31, który powstaje właśnie na warszawskiej Woli ma zostać oddany do użytku w II kwartale 2017 r. Budowa trwa już od kilku miesięcy.

Budynek znajduje się w obrębie Placu Europejskiego, tuż obok biurowca Warsaw Spire. Budynek ma powierzchnię użytkową 16 tys. mkw., z czego 15,1 tys. to powierzchnia biurowa, a pozostałe 850 mkw. przeznaczono pod lokale handlowe i usługowe. Projekt Wronia 31 będzie połączony z placem Europejskim pasażem. Na podziemnych kondygnacjach znajdzie się parking dla pracowników oraz infrastruktura dla rowerzystów. 15=kondygnacyjny budynek ma być przekazany do użytkowania wiosną 2017 r.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej

źródło: eurobuildcee.com

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.