Nowi najemcy Galerii Zdrój

Nowi najemcy Galerii Zdrój
Możliwość komentowania Nowi najemcy Galerii Zdrój została wyłączona, 01/07/2015, przez␣, w␣architektura i design, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, śląskie, usługowe

Carrefour kontynuuje inwestycje w remodeling, rekomercjalizację i repozycjonowanie galerii handlowych ze swojego portfolio. Galeria Zdrój mieszcząca się w Jastrzębiu Zdroju, przechodzi obecnie przebudowę i modernizację wnętrza, a także rozbudowuje swoją ofertę handlową. Do grona najemców tego centrum handlowego dołączyły właśnie dwie nowe marki: H&M oraz Diverse.

W pierwszym kwartale 2015, Carrefour znacząco zwiększył dynamikę modernizacji swoich centrów handlowych i hipermarketów. Obecnie Spółka realizuje równoległe trzy remodelingi galerii: w Rybniku, Grudziądzu i Jastrzębiu Zdroju. Przyjęta strategia pozytywnie wpływa nie tylko na wizerunek przebudowywanych obiektów, ale również na proces ich rekomercjalizacji. Przykładem takiej inwestycji jest Galeria Zdrój, do której oferty dołączyły dwie nowe znane marki odzieżowe: H&M i Diverse.

W Galerii Zdrój zostanie otwarty pierwszy w mieście sklep szwedzkiego giganta odzieżowego – marki H&M. Zajmie on lokal o powierzchni ponad 1600 mkw. Do grona najemców dołączy również popularna polska marka młodzieżowa – Diverse, która otworzy swój salon na powierzchni blisko 200 mkw. W galerii działa również hipermarket Carrefour, który został kompleksowo zmodernizowany i przebudowany w pierwszym kwartale bieżącego roku.

Modernizacja Galerii Zdrój, której zakończenie planowane jest na drugie półrocze tego roku, obejmie remodeling wnętrz, wymianę małej architektury oraz wprowadzenie spójnego systemu informacji wizualnej. Celem prowadzonych prac jest zapewnienie klientom oraz najemcom nowoczesnej przestrzeni do zakupów oraz repozycjonowanie galerii w mieście.

Sprawdź ceny najmu lokali użytkowych

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.