Nowe plany IKEA

Nowe plany IKEA
Możliwość komentowania Nowe plany IKEA została wyłączona, 02/02/2016, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, Lublin, Poznań

IKEA ma nowe plany. W Lublinie i Zabrzu mają powstać kolejne centra handlowe szwedzkiego giganta. Park handlowy Franowo w Poznaniu ma natomiast zostać zmodernizowany.

Wszystkie trzy inwestycje mają zostać zrealizowane w latach 2016-2017. Pod koniec przyszłego roku ma zostać oddany do użytkowania park w Lublinie, zakończy się również modernizacja parku handlowego Franowo. Prace budowlane w Poznaniu mają ruszyć jeszcze w I połowie br. Rozpoczęcie budowy obiektu w Zabrzu ma się rozpocząć w przyszłym roku, a zakończyć w 2018.

Obecnie sklepy IKEA w Polsce znajdują się w ośmiu miastach: Gdańsku, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach oraz Warszawie.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

źródło: urbanity.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.