Nowe mieszkania komunalne w Bielsku-Białej

Nowe mieszkania komunalne w Bielsku-Białej
Możliwość komentowania Nowe mieszkania komunalne w Bielsku-Białej została wyłączona, 29/01/2016, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, śląskie

Oczekujący na mieszkania komunalne w Bielsku-Białej mogą się cieszyć – już wkrótce Zakładowi Gospodarki Mieszkaniowej zostanie przekazany blok, w którym znajduje się 47 nowych mieszkań komunalnych.

Blok powstaje przy ul. Jaskrowej. Będzie miał cztery kondygnacje, na których znajdzie się 47 lokali mieszkalnych: 10 kawalerek i 37 mieszkań dwupokojowych. Mieszkania będą miały powierzchnię od 31,5 do 53 mkw. Na parterze znajdują się lokale dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wykończenie mieszkań będzie leżało po stronie nowych lokatorów. W ciągu kilku najbliższych lat miasto planuje budowę jeszcze 200 mieszkań komunalnych.

źródło: onet.pl

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.