Nowe Koninko II – budowa ruszyła

Nowe Koninko II – budowa ruszyła
Możliwość komentowania Nowe Koninko II – budowa ruszyła została wyłączona, 19/08/2014, przez␣, w␣deweloperzy, lokalne, MdM, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Firma Skaland rozpoczęła realizację drugiego etapu osiedla w podpoznańskim Koninku. W pierwszej fazie inwestycji wybudowane zostaną 54 mieszkania dostępne w trzech różnych wariantach. Klucze do pierwszych lokali trafią do nowych właścicieli w październiku 2015.

Nowe Koninko II

Nowe Koninko II

Inwestycja powstaje przy ul. Pisarskiej w Koninku, nieopodal pierwszego etapu osiedla. Deweloper rozpoczął już realizację pierwszego z wielorodzinnych budynków. – Teren pod osiedle Nowe Koninko II został już ogrodzony i zabezpieczony. Zdjęliśmy też wierzchnią warstwę gleby, wykonaliśmy fundamenty i rozpoczęliśmy stawianie ścian parteru pierwszego z budynków. – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland. – Jednocześnie wraz z budową trwa przedsprzedaż mieszkań. Dla pierwszych Klientów przewidzieliśmy atrakcyjne ceny i preferencyjne warunki rezerwacji. Co istotne, te lokale również dostępne są w programie MdM. – dodaje. W Nowym Koninku II powstaną mieszkania o powierzchni od 62 do 93 mkw. Wśród oferowanych wariantów dostępne są usytuowane na parterze jednopoziomowe mieszkania 3-pokojowe o powierzchni ok. 62 mkw. Do każdego z nich przynależeć będzie prywatny ogród o powierzchni nawet 250 mkw. Pozostałe proponowane rozwiązania to lokale 2-poziomowe, usytuowane powyżej pierwszej kondygnacji. Będą to przestronne 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 74 lub 93, mkw. We wszystkich deweloper przewidział blisko 30-metrowy taras na poziomie pierwszego lub drugiego piętra. Takie rozwiązanie daje wszystkim mieszkańcom inwestycji możliwość, korzystania z prywatnej przydomowej przestrzeni na świeżym powietrzu. Na szczególna uwagę zasługują największe lokale. – Klientom szukającym większej przestrzeni i zainteresowanych nietypowymi rozwiązaniami architektonicznymi, proponujemy lokale o powierzchni 93 mkw., w których prócz standardowych pomieszczeń, zaprojektowana została również 18-metrowa antresola. Dodatkowo wysokość kondygnacji w części dziennej sięga nawet 6,8 m. Daje to spore pole do popisu przy aranżacji wymarzonego mieszkania – dodaje Piotr Swoboda.

Nowe Koninko II

Nowe Koninko II

Wszystkie lokale w realizowanym Nowym Koninku II wyposażone zostaną w system Fibaro, który umożliwi zdalne i bardziej ekonomicznie zarządzanie domem. Ponadto deweloper w standardzie dla każdego mieszkania zapewnia dwa miejsca postojowe. Ceny lokali w tej inwestycji zaczynają się od 255 tys. zł brutto. Realizowane osiedle znajduje się kilkanaście minut drogi od Poznania. Sprawny dojazd do stolicy Wielkopolski zapewnia Trasa Katowicka oraz autostrada A2. Istnieje też dogodne połączenie autobusowe.

Inwestycja w Koninku to kolejny projekt dewelopera, który wyróżnia się ciekawym designem oraz funkcjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi. W tym samym duchu utrzymane są również mieszkania na Świerkowej Polanie III w Robakowie. Cechą wyróżniająca obie inwestycje z pewnością jest połączenie naturalnych surowców i budownictwa inspirowanego skandynawskim stylem.

Omnie Michał

Avatar
Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych