Nowe inwestycje planowane na Służewcu

Nowe inwestycje planowane na Służewcu
Możliwość komentowania Nowe inwestycje planowane na Służewcu została wyłączona, 09/03/2013, przez␣, w␣inwestycje, mazowieckie, miasta, regiony, Warszawa

Totalizator Sportowy, dzierżawca Toru Wyścigów Konnych, zobowiązał się opracować koncepcję zagospodarowania tego terenu. W planach jest budowa obiektów usługowych, gastronomicznych, czterogwiazdkowego hotelu, biurowca, a także hali kongresowo-sportowej.

W ciągu najbliższych miesięcy Totalizator planuje zmodernizować istniejące obiekty, m.in. trybuny, stajnie i budynki mieszkalne. Będą to wydatki w wysokości 35 mln zł.

Tak o przyszłości Toru Wyścigów Konnych mówi Grzegorz Sołtysiński z zarządu TS: – Zależy nam na tym, by Służewiec odzyskał swój blask, ponieważ jest  perłą architektury hippicznej na skalę światową. Z drugiej strony, chcemy by mógł się rozwijać, utrzymując swój charakter. Dlatego wśród nowych funkcji, jakie mogą się pojawić na tym pięknym terenie, dominować będą te związane ze sportem i rekreacją.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Spitfire303 (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.