Nowa siedziba Dekra

1 comment, 08/02/2013, przez␣, w␣lokalne, nieruchomości, Warszawa

Międzynarodowa organizacja rzeczoznawcza DEKRA otworzyła swoją nową siedzibę przy ulicy Rzymowskiego 28 w Warszawie. Około 60 pracowników będzie mogło w jednym miejscu obsłużyć klientów w zakresie usług motoryzacyjnych, systemów certyfikacji oraz usług z dziedziny budownictwa i nieruchomości. Trzy spółki: DEKRA Polska, DEKRA Certification i DEKRA Industrial miały do tej pory siedziby w trzech różnych miejscach w Warszawie. Europejskie siedziby skupiające większą liczbę spółek DEKRA znajdują się w Niemczech (we Frankfurcie nad Menem, w Hanowerze i Hamburgu), Szwecji (w Sztokholmie), we Włoszech (w Mediolanie) i na Słowacji (w Bratysławie).

DEKRA jest organizacją rzeczoznawczą działającą w ponad 50 krajach. Około 28 tysięcy pracowników zajmuje się zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem, jakością i ochroną środowiska. W Polsce DEKRA jest obecna od 20 lat. Poza oddziałem w Warszawie ma krakowską placówkę zajmującą się usługami personalnymi.

Źródło:

http://www.e-autonaprawa.pl

 


Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.

Jeden komentarz

  1. Luty 9th, 2013 21:25

    Miejsce: sala konferencyjna Millennium Plaza przy Al. Jerozolimskich 123a w Warszawie (błękitny wieżowiec, z napisem Dell na budynku; blisko Placu Zawiszy), 26 piętro.