Nowa odsłona Plastivanu

Nowa odsłona Plastivanu
Możliwość komentowania Nowa odsłona Plastivanu została wyłączona, 23/01/2012, przez␣, w␣domy, miasta, nieruchomości, Uncategorized

W związku z rozszerzeniem oferty o wytłaczanie specjalistycznych profili PVC, Plastivan Polska uruchomił nową stronę wytlaczanieuslugowe.pl.

Plastivan Polska za pomocą nowej strony internetowej informuje potencjalnych klientów o nowej usłudze umożliwiającej składanie zamówień na wytłoczenie produktów z PVC przeznaczonych dla indywidualnych aplikacji. W ramach nowej usługi Plastivan oferuje zaprojektowanie konstrukcji profila, dobór materiału, wykonanie oprzyrządowania, przeprowadzenie testów oraz produkcję gotowego produktu. Poza tym na nowej stronie dostępne są również zdjęcia z wykonanych realizacji.

Plastivan Polska, znany producent kompozytów DuoFuse i Systemu Beltecto wytłaczaniem profili PVC zajmuje się już od ponad 10 lat i stanowi to 100 proc. działalności firmy.

Omnie Plastivan

Avatar
Plastivan Polska jest oddziałem belgijskiej firmy, która od ponad 40 lat zajmuje się produkcją i dystrybucją profili budowlanych i wykończeniowych z PVC do rozmaitych zastosowań. Na polskim rynku firma działa od 1993 roku. Produkty Plastivanu powstają na nowoczesnych liniach produkcyjnych, przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Plastivan zaopatruje przede wszystkim firmy zajmujące się dystrybucją materiałów wykończeniowych oraz hurtownie budowlane. Współpracuje również z firmami wykonawczymi.