Nowa Murowana: dodatkowe atuty w cenie mieszkania

Nowa Murowana: dodatkowe atuty w cenie mieszkania
Możliwość komentowania Nowa Murowana: dodatkowe atuty w cenie mieszkania została wyłączona, 21/10/2019, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

Osiedle Nowa Murowana, zlokalizowane kilkanaście kilometrów od Poznania, proponuje wiele atutów, które przyszli mieszkańcy będą mieć „w cenie” mieszkania. 

Na wielkopolskim rynku deweloperskim działa ponad 100 firm, oferujących nowe mieszkania w Poznaniu oraz bliższych lub dalszych przedmieściach. Podczas ostatnich tygodni zaprezentowano kontynuację już udanych projektów, jak i absolutne premiery, co tylko potwierdza, że dobry moment na rynku trwa. – Klient świadomie, lub podświadomie, ocenia, co otrzymuje od dewelopera „w cenie” mieszkania. Co prawda dużą część czasu spędza we własnym M, ale w codziennych sytuacjach liczy na wygodę, spokój i bezpieczeństwo. Dlatego zupełnie naturalne jest, że osiedle Nowa Murowana powstaje kompleksowo i ma dodatkowe atuty – podkreśla Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży Nowa Murowana. Inwestycja przy ulicy Tartacznej w Murowanej Goślinie w powiecie poznańskim powstaje etapami. 43 mieszkania zlokalizowane w dwóch budynkach zostały już oddane w ręce klientów. Trwają prace budowlane w dalszych częściach osiedla. 

DCIM\100MEDIA\DJI_0056.JPG

Inwestycja Nowa Murowana powstaje kompleksowo, a oznacza to, że razem z budynkami mieszkalnymi (zabudowa wielorodzinna) są przygotowywane drogi wewnętrzne z kostki brukowej, chodniki, oświetlenie, elementy małej architektury, a w przyszłości znajdzie się na osiedlu także plac zabaw. Przy inwestycji jest ogólnodostępny, duży parking, gdzie mieszkańcy mogą zostawić swoje samochody. Kupując lokal mieszkalny, klient otrzymuje gratis komórkę lokatorską, a jeśli chciałby posiadać indywidualne miejsce postojowe na auto, może je nabyć w cenie 4999 zł brutto, czyli… kilkukrotnie niższej, niż w przypadku inwestycji poznańskich. Także propozycja mieszkań jest bardziej przystępna, ponieważ cena mieszkań zaczyna się od 4300 zł brutto za 1 mkw. To oznacza, że w cenie kawalerki w Poznaniu, można nabyć mieszkanie nawet trzypokojowe, w dodatku w bardziej kameralnej zabudowie. A to argument nie do przecenienia, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że z Murowanej Gośliny można dojechać do stolicy Wielkopolski w 25 minut szynobusem. – Wiele takich elementów składa się w całość i mogą zdecydować o zakupie mieszkania w naszej inwestycji. Murowana Goślina to bardzo dobre miejsce do życia, dobrze skomunikowane z Poznaniem. Aktualnie zainteresowanie osiedlem jest tak duże ze strony klientów, że inwestor podjął decyzję o kontynuacji – podsumowuje przedstawicielka biura Nowa Murowana. 

Osiedle powstaje w dogodnej lokalizacji, blisko stacji kolejowej, z której można dojechać Poznańską Koleją Metropolitalną na Poznań-Główny. W Murowanej Goślinie znajduje się aż 12 żłobków, przedszkoli oraz punktów przedszkolnych, 5 szkół podstawowych. Spokojne miasto zapewnia pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz miejsca pracy.

Omnie Magdalena Więch

Avatar