Nowa inwestycja w Ursusie

Nowa inwestycja w Ursusie
Możliwość komentowania Nowa inwestycja w Ursusie została wyłączona, 30/07/2015, przez␣, w␣budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, nieruchomości, Ursus, Warszawa

Robyg podpisał przedwstępną warunkową umowę nabycia prawa użytkowania wieczystego działki o powierzchni około 5,3 hektara w warszawskiej dzielnicy Ursus. Wartość netto nieruchomości wynosi 30,5 mln zł. Nowo zakupiony teren pozwoli na wybudowanie około 980 lokali mieszkalnych.

Nowa inwestycja w Ursusie jest dowodem na dynamiczny rozwój i regularne rozszerzanie skali działalności Grupy Robyg na warszawskim rynku. Spółka jest wykonawcą licznych inwestycji na Bemowie, Żoliborzu, Wilanowie, Woli i Mokotowie. Ekspansja na kolejną dzielnicę Warszawy jest rezultatem dużego zapotrzebowania na lokale mieszkaniowe oraz postępującego rozwoju rynku nieruchomości w stolicy.

Spodziewamy się, że nowy projekt – który wpisuje się w aktualnie realizowany plan inwestycyjny Grupy ROBYG – spotka się z uznaniem klientów, wpłynie na rozszerzenie portfolio produktowego spółki, utrzymanie płynności działalności deweloperskiej oraz wysokiego poziomu sprzedaży mieszkań w kolejnych latach – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący Rady Nadzorczej Robyg SA.

Źródło: mp

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.