Nowa inwestycja w Swarzędzu

Nowa inwestycja w Swarzędzu
Możliwość komentowania Nowa inwestycja w Swarzędzu została wyłączona, 28/11/2011, przez␣, w␣inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, sprzedaż, wielkopolskie

Centrum Swarzędza już niedługo wzbogaci się o kolejną dużą inwestycję. Przy ulicy Grudzińskiego 7, na terenie byłej fabryki armatur, powstanie kompleks mieszkaniowy, którego realizatorem jest firma Kalbud Deweloper.

Osiedle zaprojektowane zostało z myślą o osobach ceniących sobie komfort oraz najwyższą jakość wykonania. Projekt będzie się składał z trzech budynków o zróżnicowanej wysokości (pięcio- i sześciokondygnacyjnych). Poprzez takie rozwiązanie, inwestycja nabierze lekkości i dynamizmu. Dzięki ciekawej, estetycznej architekturze projekt z pewnością wkomponuje się w otoczenie istniejącej w okolicy zabudowy.

W ramach inwestycji powstanie w sumie ponad 200 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych, o powierzchni od 28 do67 mkw. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane w sposób bardzo funkcjonalny, nie tracąc jednocześnie na wysokiej estetyce. W podziemiu znajdzie się dwupoziomowa hala garażowa oraz piwnice. Z myślą o wygodzie mieszkańców oraz potrzebach osób niepełnosprawnych do hali garażowej zostanie doprowadzona nowoczesna, wyciszona winda. Ponadto, dla bezpieczeństwa lokatorów, każde mieszkanie będzie zaopatrzone w video-domofon. Z kolei na parterze nie zabraknie punktów handlowo-usługowych. Inwestor zadba również o małą architekturę. Powstaną tereny zielone, oświetlenie czy plac zabaw.

Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Swarzędz to miasto położone zaledwie10 kmod Poznania. Jest to idealne miejsce do zamieszkania, łączące w sobie spokój małego miasta z bliskością metropolii. Dzięki dobrej komunikacji wystarczy zaledwie 15 minut, aby dotrzeć do centrum Poznania. Inwestycja położona w samym sercu Swarzędza umożliwia korzystanie z wszelkich dobrodziejstw istniejącej infrastruktury. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, placówki zdrowotne, apteki czy sklepy. Mieszkańcy inwestycji będą mogli również czerpać radość z odpoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu. Sąsiedztwo malowniczego jeziora Swarzędzkiego oraz liczne obiekty sportowe, w tym nowoczesna pływalnia, to kolejne zalety lokalizacji.

Omnie Kalbud Deweloper

Avatar
Kalbud Deweloper specjalizuje się w wykonaniu lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Deweloper realizuje także obiekty użyteczności publicznej oraz punkty handlowe. Firma wykonała m.in. cieszącą się dużą popularnością inwestycję – Osiedle Kalinowe w Rokietnicy, a obecnie buduje kompleks mieszkaniowy przy ul. Grudzińskiego 7 w Swarzędzu. Kalbud Deweloper od kilku lat współpracuje z firmą Hochtief Polska, generalnym wykonawcą jego projektów, który znany jest z budowy Starego Browaru i remontu lotniska Ławica w Poznaniu.