Nieruchomości najbardziej zyskowną formą lokaty kapitału

Nieruchomości najbardziej zyskowną formą lokaty kapitału
Możliwość komentowania Nieruchomości najbardziej zyskowną formą lokaty kapitału została wyłączona, 08/01/2014, przez␣, w␣apartamenty, domy, finanse, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości

Po raz trzeci Deutsche Bank przeprowadził badanie na temat postrzegania przez Polaków najbardziej zyskownych inwestycji.

Podobnie jak w latach poprzednich, największa liczba ankietowanych na zlecenie Deutsche Banku wskazała na nieruchomości jako potencjalnie najbardziej zyskowną formę inwestowania kapitału. O ile w poprzednich edycjach badania na drugim miejscu plasowało się złoto, tym razem spadło na pozycję trzecią, dając się wyprzedzić lokatom bankowym. Teoretycznie w oczach respondentów na większą uwagę zasługują również inwestycje giełdowe – bezpośrednie i poprzez fundusze.

Na nieruchomości jako najbardziej zyskowną formę inwestycji wskazało ponad 44 proc. Polaków, jednak konkluzja, że przekonanie o tym, że nieruchomość jest najlepszym sposobem inwestowania, zwiększa się wraz z poziomem wykształcenia, jest mocno dyskusyjna.

Źródło:

http://www.forbes.pl 

Omnie Anna Prorok

Avatar
Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.