Nieoficjalny skład na sobotę

Nieoficjalny skład na sobotę
Możliwość komentowania Nieoficjalny skład na sobotę została wyłączona, 15/06/2012, przez␣, w␣Uncategorized

Z nieoficjalnych informacji sport.pl wynika, że nastąpią zmiany w pierwszym składzie reprezentacji Polski na mecz z Czechami. W sobotę Dariusza Dudkę zastąpi Adrian Mierzejewski, na lewym skrzydle zobaczymy Ludovica Obraniaka, a w bramce – Przemysława Tytonia.

Skład na sobotnie spotkanie będzie wyglądał następująco: Tytoń – Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch – Murawski, Polanski – Błaszczykowski, Mierzejewski, Obraniak – Lewandowski.


Źródło: www.sport.pl

Photo by Sorbus (CC-BY)


Z nieoficjalnych informacji sport.pl wynika, że nastąpią zmiany w pierwszym składzie reprezentacji Polski na mecz z Czechami. W sobotę Dariusza Dudkę zastąpi Adrian Mierzejewski, na lewym skrzydle zobaczymy Ludovica Obraniaka a w bramce – Przemysława Tytonia.

Skład na sobotni będzie wyglądał następująco: Tytoń – Piszczek, Wasilewski, Perquis, Boenisch – Murawski, Polanski – Błaszczykowski, Mierzejewski, Obraniak – Lewandowski.

Źródło: www.sport.pl

Photo by

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.