Natura w Eurocentrum Office Complex

Natura w Eurocentrum Office Complex
Możliwość komentowania Natura w Eurocentrum Office Complex została wyłączona, 22/07/2015, przez␣, w␣biurowe, deweloperzy, inwestycje, komercyjne, Warszawa, wynajem

Grupa Capital Park podpisała umowę najmu ze spółką Natura. Tym samym w budynku Beta znajdzie się biuro firmy Natura Sp. z o. o. To jednak nie koniec nowości. Eurocentrum może pochwalić się też nagrodą w konkursie Ministerstwa Środowiska „Projekt: Przestrzeń”.

Biuro firmy Natura Sp. z o. o. (dawniej Polbita) znajdzie się na dziesiątym piętrze budynku Beta. Spółka zdecydowała się wynająć biuro wielkości 450 mkw. Natura Sp. z o.o. jest właścicielem sieci drogerii Natura, zlokalizowanych na terenie całego kraju, które mieszczą się zarówno na terenie centrów handlowych, jak i w wielu innych atrakcyjnych lokalizacjach.

W rozstrzygniętym niedawno konkursie Ministra Środowiska „Projekt: Przestrzeń” projekt Eurocentrum Grupy Capital Park zajęło II miejsce w kategorii Inwestycje Komercyjne.

Sprawdź ceny najmu powierzchni biurowej w Warszawie

Źródło: materiały prasowe

fot. pixabay.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.