Największy park technologiczny ma Gdynia

Największy park technologiczny ma Gdynia
Możliwość komentowania Największy park technologiczny ma Gdynia została wyłączona, 15/03/2013, przez␣, w␣Gdynia, inwestycje, lokalne, miasta, pomorskie, regiony

W czwartek zakończyła się rozbudowa Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. Obiekt ma w sumie 76 tys. mkw. powierzchni i – jak informują władze miasta – jest największym parkiem tego typu w kraju.

Jak można wyczytać w oficjalnym komunikacie na temat nowej inwestycji: „Pomorski Park Naukowo Technologiczny tworzy korzystne warunki dla rozwoju innowacyjności, przedsiębiorczości i kreatywności oraz aktywizacji lokalnej społeczności. To miejsce, w którym powstają zaawansowane technologie, rozwijają się nowatorskie pomysły, a swoje siedziby mają tu firmy głównie z dziedzin biotechnologii i ochrony środowiska, informatyki, elektroniki i telekomunikacji, inżynierii, innowacji społecznych oraz nowoczesnego wzornictwa”.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo by ppnt.pl

Tagi:␣
adautor

Omnie Anna Gadzina

Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.