Najnowszy ranking biur na świecie

Najnowszy ranking biur na świecie
Możliwość komentowania Najnowszy ranking biur na świecie została wyłączona, 22/08/2012, przez␣, w␣biurowe, komercyjne, nieruchomości, świat

Cushman & Wakefield (C&W) stworzyli ranking powierzchni biurowych. Pod uwagę wzięto wzrost czynszów, kompresję stóp kapitalizacji od początku kryzysu oraz potencjał oraz wartości kapitałowe. Jak poinformowali eksperci firmy: – W rankingu miast o największych wzrostach stawek czynszu San Francisco znalazło się na drugim miejscu za Pekinem dzięki silnemu popytowi generowanemu przez gospodarkę opartą na nowych technologiach. Natomiast Moskwa zajęła trzecie miejsce, do czego przyczynił się popyt na surowce.

Najwyżej w rankingu znalazły się miasta z Azji. Europa powoli podnosi się z kryzysu, co widać w przeprowadzonym badaniu – oprócz rynków w Londynie i Moskwie w innych miastach nie widać ożywienia.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by MyName (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.