Nadchodzi nowe – Reduta Nowe Podolany z kolejnym budynkiem

Nadchodzi nowe – Reduta Nowe Podolany z kolejnym budynkiem
Możliwość komentowania Nadchodzi nowe – Reduta Nowe Podolany z kolejnym budynkiem została wyłączona, 11/09/2020, przez␣, w␣Headline, Uncategorized

EBF Development w drugim półroczu 2020 roku nie zwalnia tempa. Niedawno rozpoczął przekazywanie kluczy do budynku nr 8, teraz na zaawansowanym etapie budowy znajduje się kolejny, 9. budynek. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, odbiory odbędą się III kwartale 2021 roku.

W najnowszym, 9. budynku, na osiedlu Reduta Nowe Podolany zaaranżowano 142 mieszkania, komórki lokatorskie, 2 lokale usługowo-handlowe oraz podziemną halę garażową. Powierzchnia wolnych mieszkań waha się od 44 do 78 mkw. Są to dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale z aneksem kuchennym. Do większości z nich przynależy taras lub balkon. – W budynku nr 9 zaprojektowaliśmy również dwa lokale usługowo-handlowe, które zapewnią mieszkańcom dodatkowe usługi bezpośrednio od domem. W fazie projektowania znajduje się też kolejny plac zabaw – podkreśla Agata Nowaczyk, specjalista z poznańskiego biura sprzedaży EBF Development.

Osiedle od lat doceniane jest przez Poznaniaków, dlatego i najnowszy budynek w blisko 50% znalazł już sprzedany czy zarezerwowany. – Budujemy z myślą o przyszłych mieszkańcach, słuchamy głosów osób zainteresowanych ofertą EBF Development i projektujemy mieszkania, które spełniają ich oczekiwania. Dlatego też nasze mieszkania szybko znikają z oferty – mówi Agata Nowaczyk.

Budowa najnowszego etapu postępuje zgodnie z założonym planem. Mury pną się w górę. Jedna część budynku osiągnęła poziom 6 kondygnacji, druga – drugiego piętra. Niektóre mieszkania zyskały już stolarkę okienną, a w najbliższym czasie będzie kontynuowany montaż okien. Jeszcze do końca roku cały budynek osiągnie stan surowy zamknięty, a budowlańcy rozpoczną prace wewnątrz. – Mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej EBF Development nie zwalnia tempa. Pracujemy w pocie czoła, by harmonogramy pozostały niezagrożone. Wszystkie działania przebiegają sprawnie i planowo – zaznacza Agata Nowaczyk. 

Omnie Magdalena Więch

Avatar