Na warszawskim Targówku powstaje nowe osiedle

Na warszawskim Targówku powstaje nowe osiedle
Możliwość komentowania Na warszawskim Targówku powstaje nowe osiedle została wyłączona, 20/05/2015, przez␣, w␣architektura i design, budownictwo, ceny, deweloperzy, Headline, inwestycje, mieszkania, mieszkaniowe, Targówek, Warszawa

Nowa inwestycja firmy Victoria Dom to Osiedle Przy Parku zlokalizowane na warszawskim Targówku. Inwestycja zakłada powstanie aż 127 nowych mieszkań.

Osiedle Przy Parku powstaje w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego przy ul. Rembielińskiej. W ramach inwestycji powstaną trzy ośmiokondygnacyjne budynki oraz podziemny garaż.

Ceny mieszkań na Osiedlu Przy Parku wynoszą od 6,4 tys. zł do 6,8 tys. zł za 1 mkw. w lokalach o standardowej wysokości oraz od 7 tys. zł do 7,2 tys. zł w lokalach o wysokości 3 m. Zakończenie budowy Osiedla Przy Parku zaplanowane jest na grudzień 2016 roku. Pierwsi lokatorzy mają się pojawić w mieszkaniach w marcu 2017 roku. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Besta Przedsiębiorstwo Budowlane.

Więcej informacji o inwestycjach znajdziesz TUTAJ

Źródło: eurobuildcee.com

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.