Na Osiedlu Słonecznym rozpoczyna się budowa kolejnego szeregowca

Na Osiedlu Słonecznym rozpoczyna się budowa kolejnego szeregowca
Możliwość komentowania Na Osiedlu Słonecznym rozpoczyna się budowa kolejnego szeregowca została wyłączona, 02/07/2013, przez␣, w␣deweloperzy, Headline, inwestycje, Poznań, wielkopolskie

Na Osiedlu Słonecznym położonym w Brodowie koło Środy Wielkopolskiej, deweloper KM Building właśnie rozpoczyna budowę drugiego szeregowca. W budynku zamieszka 13 rodzin. Dostępne będą segmenty o pow. 68 m kw. oraz 90 m kw. – W związku z bardzo dużym zainteresowaniem klientów tego typu nieruchomościami, postanowiliśmy wybudować domy o cieszących się popularnością, niewielkich powierzchniach – mówi K. Krzyżaniak, współwłaściciel KM Building. Domy są położone na dużych, wytyczonych geodezyjnie, własnościowych działkach o powierzchniach między 190 a 500 m kw. Ich ceny w pakiecie deweloperskim rozpoczynają się od 198 tys. zł brutto. Podstawowe rozwiązanie aranżacyjne wnętrza zakłada istnienie 3-4 pokoi, w tym dużego salonu o pow. 26 m kw., 2 łazienek, kuchni i garderoby. Każdy z domów będzie posiadał wygodny, duży taras i balkon.

Deweloper, firma KM Building, buduje osiedla domów jednorodzinnych w 2 podpoznańskich miejscowościach, w Brodowie (domy szeregowe, bliźniacze, jednorodzinne wolno stojące) i Błażejewku nieopodal Kórnika (domy szeregowe).

Na Osiedlu Słonecznym w Brodowie aktualnie powstają budynki realizowane w II i III etapie. Do użytku mieszkańców zostanie oddanych w sumie 98 domów. Panoramę Osiedla Słonecznego będzie tworzyło 16 domów jednorodzinnych wolno stojących, 44 domy w zabudowie bliźniaczej oraz 38 domów w zabudowie szeregowej. Domy jednorodzinne wolno stojące zakupimy w cenie 399 tys. zł brutto. Ich powierzchnia wynosi 132 m kw., są zlokalizowane na dużych działkach o pow. 850 m kw. Bliźniaki o powierzchni 113 m kw. stoją na działkach o wielkości 425 m kw. Ich cena wynosi 339 tys. zł brutto. Wszystkie domy wykańczane są w bogatym pakiecie deweloperskim.

Już niebawem ruszy budowa Os. Rodzinny Zakątek, nowej inwestycji KM Building zlokalizowanej w Błażejewku koło Kórnika. W ramach inwestycji powstaną 4 budynki z domami w zabudowie szeregowej. Oferta zawiera domy o powierzchni 68 i 86 m kw. w cenach od 249.000 do 325.000 zł w pakiecie deweloperskim podwyższonym. Pięć domów w pierwszym z budynków, obejmującym 11 segmentów, zostało już sprzedanych.

Omnie KM Building

Avatar