Można kontynuować prace przy Centrum Marszałkowska

Można kontynuować prace przy Centrum Marszałkowska
Możliwość komentowania Można kontynuować prace przy Centrum Marszałkowska została wyłączona, 28/09/2015, przez␣, w␣architektura i design, biurowe, budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, inwestycje, komercyjne, nieruchomości, Śródmieście, Warszawa

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie orzekł, że zarzuty przedstawiane przez przeciwników budowy Centrum są bezzasadne, a decyzja o pozwoleniu na budowę była wydana zgodnie z prawem.

Pozytywne orzeczenie WSA pozwala deweloperowi – BBI Development SA może kontynuować prace. Obiekt ma powstać w miejscy DH Sezam i ma być zrealizowane we współpracy z spółdzielnią „Społem” Śródmieście. Centrum Marszałkowska zaoferuje prawie 17 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego 11 tys. mkw. to powierzchnia biurowa. Plany przewidują, że obiekt zostanie oddany do użytku w 2017 roku.

Źródło: e-biurowce.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.