Twierdza Modlin wystawiona na sprzedaż

Twierdza Modlin wystawiona na sprzedaż
Możliwość komentowania Twierdza Modlin wystawiona na sprzedaż została wyłączona, 31/01/2013, przez␣, w␣lokalne, mazowieckie, nieruchomości, regiony, Uncategorized

Agencję Mienia Wojskowego wystawia Twierdzę Modlin na sprzedaż . Chętny na zakup 58 hektarów i 40 budynków będzie musiał zapłacić około 30 milionów złotych

To już ósmy raz kiedy firma zostaje wystawiona na sprzedaż . Tym razem nabywców przekonać ma niska cena oraz mniej restrykcyjne zalecenia konserwatora zabytków. Pierwsza cena za obiekt, który wystawiony na aukcji został w 2008 roku, wynosiła 220 mln zł. Ostatnią próbę sprzedaży przeprowadzono w 2011 roku.

Twierdza w Modlinie to jeden z najlepiej zachowanych kompleksów koszarowych z XIX wieku. Nowy nabywca kupi teren o wielkości 58 hektarów leżący 40 km od Warszawy i 5 km od nowego lotniska w Modlinie.

 

Źródło:

http://www.rp.pl

 

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Anna Prorok

Współpracuje z portalem szybko.pl od 2012 jako ekspert w dziedzinie Nieruchomości na codzień . Zajmuje się redakcją newsów działów Polska, Regiony i Świat. W 2014 uczestniczyła w Targach Mieszkań i Domów organizowanych przez Nowy Adres jako prowadząca seminarium pt. Mieszkanie dla Młodych w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.