Mniej transakcji w Europie Środkowo-Wschodniej

Mniej transakcji w Europie Środkowo-Wschodniej
Możliwość komentowania Mniej transakcji w Europie Środkowo-Wschodniej została wyłączona, 13/07/2012, przez␣, w␣Europa, inwestycje, świat

Najnowsze dane firmy CBRE wskazują na to, że liczba inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej spadła w ciągu roku o 60 proc. Mimo tego pozycja Polski wydaje się być niezachwiana: 83 procent transakcji była zawarta w naszym kraju albo w Rosji. Największą inwestycją regionu była sprzedaż przez ING Real Estate Development Złotych Tarasów w Warszawie.

Przemysław Felicki, dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych ocenia: – Wraz z Francją, Niemcami i Wielką Brytanią polski rynek jest najczęściej wymieniany przez inwestorów jako obszar ich zainteresowań. Aktywne są u nas fundusze inwestycyjne z Niemiec oraz inwestorzy z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Źródło: www.ekonomia24.pl

Photo by Robert Drózd (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Avatar
Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.