Miłośnicy czekolady odnajdą się w Royal Wilanów

Miłośnicy czekolady odnajdą się w Royal Wilanów
Możliwość komentowania Miłośnicy czekolady odnajdą się w Royal Wilanów została wyłączona, 10/06/2015, przez␣, w␣budownictwo, deweloperzy, handlowe, Headline, komercyjne, Śródmieście, usługowe, Warszawa, wynajem

Polski oddział Lindt & Sprüngli, jednego z największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów czekolady premium na świecie, zdecydował się na wynajęcie powierzchni biurowej w Royal Wilanów. Firma wprowadzi się do nowej siedziby we wrześniu br., tuż po oddaniu inwestycji do użytku.

Nowy najemca zajmie ok. 660 mkw. powierzchni biurowej zlokalizowanej na 4 piętrze budynku. Umowę podpisano na okres 5 lat. Agentem reprezentującym najemcę był JLL.

Dotychczas na przeniesienie siedziby do Royal Wilamów zdecydowały się m.in.: Sygnity, Erbud S.A. oraz Capital Park – inwestor projektu. Za komercjalizację części biurowej obiektu odpowiedzialny jest Colliers International. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia JEMS Architekci.

Sprawdź ceny najmu powierzchni handlowej

Źródło: materiały prasowe

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.