Miliard na nieruchomość w stolicy – co i gdzie można kupić

Miliard na nieruchomość w stolicy – co i gdzie można kupić
Możliwość komentowania Miliard na nieruchomość w stolicy – co i gdzie można kupić została wyłączona, 20/03/2014, przez␣, w␣Headline, inwestycje, mazowieckie, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, regiony, Warszawa

Posiadając milion złotych można sobie pozwolić na zakup nieruchomości w każdej warszawskiej dzielnicy. Za taką kwotę można kupić średniej wielkości mieszkanie w dość atrakcyjnej lokalizacji i o dobrym standardzie lub dom daleko od centrum.

Milion nie wystarczy jednak na zamieszkanie w apartamentowcu w najbardziej prestiżowych lokalizacjach w centrum miasta, jak np. przy Złotej. Na wysokiej klasy inwestycję w takiej cenie można natomiast liczyć na Mokotowie lub też w Śródmieściu – nie w samym centrum, a bliżej Ochoty, Woli i Żoliborza. 

Większe mieszkania, bo mające ok. 100 mkw można kupić za milion m.in. w Miasteczku Wilanów. Na Bemowie, Bielanach, Pradze, Ursynowie, Woli i Wilanowie kwota wystarczy na 120 mkw.

Sprawdź aktualne ceny mieszkań w Warszawie

Źródło: gazetaprawna.pl

Photo by Wistula (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.