Mikołajki w Parku Handlowym Arena

Możliwość komentowania Mikołajki w Parku Handlowym Arena została wyłączona, 03/12/2012, przez␣, w␣komercyjne, lokalne, miasta, regiony, śląskie, Uncategorized

Trwają Mikołajki w Parku Handlowym Arena- do 8 grudnia 2012 mnóstwo mikołajkowych atrakcji. Przy specjalnie przygotowanym Punkcie Świętego Mikołaja dzieci będą mogły spotkać Św. Mikołaja, otrzymać prezenty, wziąć udział w mikołajkowych zabawach i zrobić sobie zdjęcie ze Św. Mikołajem.

 Oto lista mikołajkowych atrakcji dziejących się w Punkcie Świętego Mikołaja
w Parku Handlowym Arena:

List do Św. Mikołaja: Od 1 do 7 grudnia będzie można napisać list do Św. Mikołaja i wrzucić go do specjalnej skrzynki zlokalizowanej przy punkcie Świętego Mikołaja. Specjalna papeteria do listu dostępna będzie od 1-go grudnia w Punkcie.

W finale 8 grudnia o godz. 17.00, 10 najciekawszych prac zostanie nagrodzonych prezentami marzeń.

 Mikołajkowe prezenty: Wszyscy rodzice, którzy chcieliby, aby to Św. Mikołaj osobiście wręczył ich dzieciom prezenty, będą to mogli uczynić właśnie w Arenie. Rodzice mogą przynosić prezenty dla swoich pociech, które zostaną wręczone przez naszego Świętego Mikołaja w dniu 6 grudnia.

 Zdjęcia ze Świętym Mikołajem: Mikołaj będzie również przyjmował dzieciaki
w dniach  1,2, 6 i 8  grudnia, do godz. 19.00. Każde chętne dziecko będzie mogło sobie zrobić zdjęcie, które zostanie wydrukowane na miejscu.

 Zachęcamy Rodziców do odwiedzenia nas z pociechami.

Omnie DTZ Poland

Avatar
DTZ to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.