Mieszkaniowe łowy w Poznaniu

Mieszkaniowe łowy w Poznaniu
Możliwość komentowania Mieszkaniowe łowy w Poznaniu została wyłączona, 09/09/2014, przez␣, w␣deweloperzy, lokalne, MdM, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

W miniony weekend poszukujący wymarzonej nieruchomości i łowcy mieszkaniowych okazji mieli swoje małe święto. Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywały się bowiem Targi Mieszkań i Domów. To pierwsza taka impreza w tym sezonie, dlatego  nie brakowało na niej odwiedzających.

 Targi_01

Sprawdzona formuła targów, która pozwala na zapoznanie się w jednym miejscu i czasie z ofertą blisko 110 wystawców, działa jak magnes na poszukujących wymarzonych domów i mieszkań. Dodatkowo wystawcy przygotowali też specjalne oferty i promocje. Nie brakowało również premierowych inwestycji, które zawsze budzą duże zainteresowanie zwiedzających – Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy na tych targach nasz najnowszy projekt w Suchym Lesie. Osiedle Szafirowe wzbudziło bardzo duże zainteresowanie, szczególnie wśród tych którzy szukają mieszkania w lokalizacjach podmiejskich – mówi Iwona Chmielewska z Monday Development – Większość klientów na targach raczej zbiera oferty od deweloperów, zapoznaje się z różnymi lokalizacjami, a decyzję o ewentualnym zakupie  podejmuje po powrocie do domu – dodaje. To, że klienci potrzebują nieco więcej czasu na podjęcie decyzji o zakupie, potwierdzają również inni wystawcy. – Decyzji o zakupie nie podejmuje się na targach. Zauważyliśmy jednak, że przyszli na nie konkretni klienci, którzy szukają ściśle określonych lokali. Z wieloma z nich umówiliśmy się na najbliższy tydzień, by zobaczyli mieszkania na żywo. – mówi Marcin Witkowski z SAP-PROPERTY. – Sporym zainteresowaniem cieszyła się nasza oferta cztery pokoje w cenie dwóch w Górczyńskiej 46. Poza tym było wiele zapytań o duże mieszkania o pow. 95 mkw., które mamy we wrześniu w promocyjnych cenach od 4500 zł brutto. za mkw.  – dodaje.

Targi_02Targi Mieszkań i Domów były przede wszystkim świetną okazją by przebierać w różnych ofertach i porozmawiać z deweloperami na ich stoiskach. Te zaaranżowane były w przeróżny sposób – Urządziliśmy nasze stoisko tak by klient poczuł się jak w swoim przyszłym mieszkaniu. Taki wystrój przykuwał uwagę. Chcieliśmy w ten sposób oddać klimat naszych inwestycji realizowanych obecnie w Robakowie i Koninku. Przytulnych i bardzo funkcjonalnych – mówi Maja Zdańkowska z firmy Skaland – Klienci szukali mieszkań, które stanowią odpowiedź nie tylko na ich dzisiejsze oczekiwania, ale również sprostają im w przyszłości. Taka jest właśnie Świerkowa Polana III, na której oferujemy 69 metrowe mieszkania z widnym, 21-metrowym poddaszem do samodzielnej adaptacji i własnym ogródkiem. Wszystko w cenie 259 tys. brutto – dodaje. Minione targi były również okazją by zapoznać się z aktualną ofertą kredytową wielu banków, porozmawiać z ekspertami z branży nieruchomości i wziąć udział w licznych prelekcjach związanych z tematyką mieszkaniową. Tradycyjnie już odwiedzający targi otrzymali towarzyszący im bezpłatny „Album Targowy – Poznań i okolice, jesień 2014″. Dzięki prezentowanym w nim inwestycjom targowi goście mogą w domowym zaciszu jeszcze raz przeanalizować całą gamę mieszkań i domów zaprezentowanych na MTP.

Sponsorem Głównym tegorocznej imprezy była firma Family House. Patronat Honorowych nad wydarzeniem objęli między innymi Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Miasto Poznań oraz Polski Związek Firm Deweloperskich.

Omnie Michał Bachorz

Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. W swym dorobku ma praktyki w Teleexpressie, Telekurierze w TVP 3 Poznań, Radiu Afera, a także Gazecie Goleniowskiej. Jako PR-owiec zaczynał w ARW Image PR w Poznaniu, zajmował się branżą węgla brunatnego, chemią budowlaną i tematyką deweloperską.