Mieszkanie idealne dla rodziny

Mieszkanie idealne dla rodziny
Możliwość komentowania Mieszkanie idealne dla rodziny została wyłączona, 17/10/2014, przez␣, w␣Headline, lokalne, MdM, mieszkania, nieruchomości, Poznań, wielkopolskie

Co powinno mieć mieszkanie, które sprosta oczekiwaniom wszystkich domowników? Co musi oferować inwestycja by lokatorom żyło się naprawdę komfortowo? Poszukując wymarzonego M, które spełni oczekiwania całej rodziny warto zwrócić uwagę na to co oferuje budynek, w którym zamierzamy kupić mieszkanie.

Czasy kiedy lokal wpasowujący się w potrzeby rodziny sprowadzał się tylko do kawałka prywatnej przestrzeni dla każdego z domowników powoli odchodzą w niepamięć. Dzisiejsze oczekiwania klientów są znacznie większe. Co zatem możemy otrzymać wraz z mieszkaniem, by komfort naszego życia był jeszcze większy.

 Klub Mieszkańca w Górczyńskiej 46

Rekreacja w zasięgu ręki

Wybierając nieruchomość zawsze duży nacisk kładziemy na lokalizację. Prócz dogodnego dojazdu do pracy ważne byśmy kluczowe usługi mieli w zasięgu ręki. Do tego przydałoby się jeszcze miejsce do aktywnego wypoczynku, najlepiej również w pobliżu. Deweloperzy są świadomi potrzeb swoich klientów, dlatego niejednokrotnie starają się wyjść im naprzeciw – Realizując Górczyńską 46 z góry założyliśmy, że powstanie w budynku miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli się spotkać czy oddawać aktywnemu wypoczynkowi. Stąd pomysł na Klub Mieszkańca ze sprzętem sportowym. Są tu drabinki do ćwiczeń, stół do tenisa, piłkarzyki, a nawet tarcza z rzutkami. Wszystko po to by mieszkańcy mogli odpocząć i zrelaksować się nie opuszczając budynku.–  tłumaczy Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY – Pomyśleliśmy również o miłośnikach rowerów, przygotowując dla nich pomieszczenie do przechowywania jednośladów. Chcemy wspierać  mieszkańców w ich inicjatywach, dlatego do dyspozycji wspólnoty, możemy przeznaczyć jeszcze inne pomieszczenia, które potencjalnie można zaadoptować na cele rekreacyjne. – dodaje Witkowski. Górczyńska 46 prócz wspólnych pomieszczeń dla mieszkańców posiada również prywatny ogród do ich dyspozycji, na którym znajdują się ławeczki i plac zabaw. Wszystko w zasięgu ręki mieszkańców.

Przedszkole w budynku

Co jeszcze może jeszcze zaoferować budynek zaprojektowany z myślą o rodzinie? Może znaleźć się w nim przedszkole i żłobek. Tak jest w inwestycji Górczyńska 46. Rodzice, którzy zapiszą swoje pociechy do przedszkola znajdującego się na parterze budynku, nie muszą z niego nawet wychodzić by oddać pod opiekę przedszkolanek swoje pociechy. Z głównego holu jest bezpośrednie wejście do przedszkola. Takie rozwiązanie to ogromna oszczędność czasu, który można poświęcić najbliższym. Ponadto SAP-PROPERTY jako pierwsza firma deweloperska w Poznaniu, stała się partnerem miasta w programie wspierania rodzin wielodzietnych. – Mamy świadomość tego, że prócz funkcjonalnych mieszkań, które posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą nabyć na preferencyjnych warunkach, możemy zaoferować poznańskim rodzinom coś jeszcze. Są to rozwiązania, które ułatwiają codzienne życie lokatorów Mowa tu o budynku z ochroną i monitorowanym dostępem, prywatnym ogrodzie dla mieszkańców czy wspominanym wcześniej Klubie Mieszkańca – mówi Marcin Witkowski. W inwestycji powstało 113 lokali o powierzchni od 43 do 144 m.kw., większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. W Górczyńskiej 46 wciąż dostępnych jest kilka wariantów dużych 3-, 4- lub 5 pokojowych mieszkań, które stanowić mogą odpowiedź na potrzeby rodzin. Z tego względu deweloper na jesień przygotował 10 proc. rabat na wybrane mieszkania czteropokojowe.

Idealne mieszkanie dla rodzin to nie tylko cztery ściany.  O tym czy dana inwestycja spełni oczekiwania jej przyszłych lokatorów prócz rozwiązań komunikacyjnych i lokalizacji  decyduje wiele czynników. Kluczowym jednak z punktu widzenia kupującego może okazać się to jakie rozwiązania proponuje deweloper by poprawić komfort życia mieszkańców budynku?

Omnie Michał

Avatar
Absolwent politologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza o specjalnościach marketing polityczny oraz dziennikarstwo. Ponadto studiował na Wydziale Politologii Uniwersytetu Warszawskiego i Universidade Nove de Lisboa w Portugalii. Zajmuje się tematyką deweloperską i materiałów budowlanych