Mieszkania w Poznaniu – gdzie i za ile?

Mieszkania w Poznaniu – gdzie i za ile?
Możliwość komentowania Mieszkania w Poznaniu – gdzie i za ile? została wyłączona, 13/03/2014, przez␣, w␣Headline, miasta, mieszkaniowe, nieruchomości, Poznań, regiony, wielkopolskie

Nawet 40 proc. oferty mieszkaniowej w Poznaniu kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych. Cena metra kwadratowego w tym przypadku nie może przekraczać 5,6 tys. zł.

Przy ulicy Górczyńskiej na Górczynie można kupić mieszkania za mniej niż 5 tys. zł za metr. Podobne ceny znajdziemy na Wildze na przykład w inwestycji powstającej niedaleko ulic Stefana Czarneckiego i Roboczej.

W dzielnicy Dębiec znajdującej się niedaleko Wildy ceny są wyjątkowo niskie, a zaczynają się już od 3,7 tys. zł za metr. Trudno o porównywalne ceny na Ratajach i Piątkowie – duży popyt przekłada się tu na ceny rzędu 6 tys. zł. Wracając do tańszych opcji, warte rozważenia są mieszkania na Naramowicach. Ceny w tej dzielnicy rzadko przekraczają 5 tys. zł.

 Kliknij i sprawdź aktualne ceny mieszkań w Poznaniu

Źródło: wyborcza.biz

Photo by Wistula (CC-BY)

Omnie Anna Gadzina

Avatar
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuje z Szybko.pl od 2011 roku. Zajmuje się tematyką międzynarodowych rynków nieruchomości.