Mieszkania w Swarzędzu oddane do użytku

Mieszkania w Swarzędzu oddane do użytku
Możliwość komentowania Mieszkania w Swarzędzu oddane do użytku została wyłączona, 03/06/2013, przez␣, w␣deweloperzy, marketing nieruchomości, mieszkania, mieszkaniowe, nieruchomości
Kompleks mieszkaniowy przy ul. Grudzińskiego 7 w Swarzędzu

Kompleks mieszkaniowy przy ul. Grudzińskiego 7 w Swarzędzu

Zakończono inwestycję przy ulicy Grudzińskiego 7 w Swarzędzu. Pierwsi mieszkańcy już się wprowadzili.

Wielorodzinny budynek, którego inwestorem jest Kalbud Deweloper, to idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które chcą uciec od miejskiego zgiełku. Inwestycja posiada 116 mieszkań. Deweloper oddał do użytku lokale różnego metrażu, od kawalerek po mieszkania trzypokojowe. Wszystkie zostały zaprojektowane w sposób nowoczesny i funkcjonalny. W podziemiu znajdują się piwnice do każdego mieszkania oraz hala garażowa ze 188 miejscami postojowymi. Na parterze budynku mieszczą się lokale usługowe przeznaczone pod wynajem.

Mieszkańcy mają możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, gdyż w bliskim sąsiedztwie znajduje się pływalnia, boisko sportowe, jezioro i tereny rekreacyjne. Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością wybiorą coś dla siebie.

 

Tagi:␣
front

Omnie Kalbud Deweloper

Avatar
Kalbud Deweloper specjalizuje się w wykonaniu lokali mieszkalnych i użytkowych o wysokim standardzie. Deweloper realizuje także obiekty użyteczności publicznej oraz punkty handlowe. Firma wykonała m.in. cieszącą się dużą popularnością inwestycję – Osiedle Kalinowe w Rokietnicy, a obecnie buduje kompleks mieszkaniowy przy ul. Grudzińskiego 7 w Swarzędzu. Kalbud Deweloper od kilku lat współpracuje z firmą Hochtief Polska, generalnym wykonawcą jego projektów, który znany jest z budowy Starego Browaru i remontu lotniska Ławica w Poznaniu.