Mieszkania na Mokotowie cieszą się największym zainteresowaniem

Mieszkania na Mokotowie cieszą się największym zainteresowaniem
Możliwość komentowania Mieszkania na Mokotowie cieszą się największym zainteresowaniem została wyłączona, 26/11/2014, przez␣, w␣Bemowo, Białołęka, Bielany, ceny, Headline, mazowieckie, miasta, mieszkania, mieszkaniowe, Mokotów, Ochota, Praga, raporty, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wawer, Wesoła, Wilanow, Włochy, Wola, Żoliborz

Analitycy serwisu Domy.pl wyliczyli, że 14 proc. wyszukiwanych ofert mieszkań w stolicy dotyczy Mokotowa. Na podium znalazło się również  Śródmieście i Ursynów.

Główną zaletą Mokotowa jest dobrze zorganizowana komunikacja z centrum miasta. Walorem jest także niska zabudowa, dużo zieleni oraz prestiżowy charakter.

Kolejne miejsca w rankingu zajmowały dzielnice: Praga Południe, Ochota, Wola, Bielany, Żoliborz, Bemowo, Białołęka, Wilanów, Wawer i Ursus. Na pięciu ostatnich pozycjach uplasowały się: Targówek, Włochy, Praga Północ, Wesoła i Rembertów.

Analiza wykazała także, że aż połowa chętnych na zakup własnego mieszkania w Warszawie poszukuje lokali wyłącznie w czołowych pięciu dzielnicach rankingu.

Źródło: www.pb.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Avatar
Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.