MdM w Toruniu

MdM w Toruniu
Możliwość komentowania MdM w Toruniu została wyłączona, 15/10/2015, przez␣, w␣ceny, deweloperzy, MdM, mieszkania, mieszkaniowe, sprzedaż, Toruń

Dzięki nowym zasadom udzielania dopłat w programie MdM do oferty zostały włączone mieszkania z rynku wtórnego, przez co zwiększyły kwotę dopłat i ich dostępność. W Toruniu maksymalna dopłata, jaką można dziś otrzymać to 83577 zł.

Od września w Toruniu dostępne są setki mieszkań z rynku wtórnego, deweloperzy również mają w swojej ofercie mieszkania z dopłatami. To właśnie wśród ofert deweloperskich jest większy wybór mieszkań z dopłatami.

W Toruniu najbardziej się sprzedają mieszkania 2-3 pokojowe za ok. 200 tys. zł, gotowe do zamieszkania. Najbardziej atrakcyjne mieszkania pochodzące z rynku wtórnego znajdują się w dzielnicach: Bydgoskie Przedmieścia, Mokre, Winnica, Stare Miasto oraz Koniuchy. W przypadku mieszkań deweloperskich, topowe lokalizacje to Osiedle Jar, Rudak i Stawki, gdzie są stosunkowo tanie nieruchomości.

Przeciętna cena metra kwadratowego nowych mieszkań w Toruniu oscyluje w granicach 5000 zł za mkw. Dla całego rynku, łącznie z mieszkaniami z rynku wtórnego jest to mniej i wynosi 4200 zł. za mkw.

Cały artykuł znajdziesz TUTAJ

Źródło: homebroker.pl

Omnie Karolina Skrzeczyńska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz absolwentka historii. Współpracuje z Szybko.pl od grudnia 2014 roku. Interesuje się zabytkami nieruchomymi oraz planowaniem przestrzennym.