Mazury zapełniają luksusowe apartamenty

Mazury zapełniają luksusowe apartamenty
Możliwość komentowania Mazury zapełniają luksusowe apartamenty została wyłączona, 06/05/2013, przez␣, w␣komercyjne, marketing nieruchomości, nieruchomości, usługowe

1382669_79242934Na Mazurach zarabia się nie tylko w sezonie. Wszystko dzięki nowo powstającym kompleksom konferencyjnym, na których wynajmie zarabia się przez okrągły rok.

Jeżeli chodzi o ceny apartamentów na Mazurach, to są one mocno zróżnicowane i wynoszą od kilku tysięcy złotych do kilkudziesięciu, a wszystko zależy od standardu. Najwyższy będzie w Hotelu Mikołajki, który otworzy drzwi już w lipcu. Na sprzedaż wystawiono 18 apartamentów w systemie condo. Tanio nie jest, bo ceny zaczynają się od 18 tys. zł, a kończą na 30 tys. zł/mkw., ale 5 gwiazdek i lokalizacja kosztują.

Hotel powstaje na Ptasiej Wyspie Jeziora Mikołajskiego. Z lądem będzie połączony przeszklonym tunelem. W skład kompleksu będzie wchodziła marina, w której prywatne miejsce kosztuje 50 tys. zł, restauracja z tarasem widokowym, SPA z basenem, kilka saun i gabinetów odnowy biologicznej. Powstanie też zaplecze konferencyjno- -bankietowe, parking i plac zabaw. Tereny zielone, przeszklone elewacje, nowoczesny dizajn podkreślają luksusowy charakter inwestycji.

Źródło:

http://www.pb.pl/

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Norbert Bąbalicki

Z rynkiem nieruchomości związany od początku 2010 roku. Pracował jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, więc zna zarówno specyfikę pracy agenta nieruchomości jak i potrzeby i oczekiwania klientów. Od 2011 związany z Szybko.pl. Kompetentny, skrupulatny i bardzo dociekliwy. Prywatnie zapalony cyklista.