Mazowsze najatrakcyjniejsze dla inwestorów

Mazowsze najatrakcyjniejsze dla inwestorów
Możliwość komentowania Mazowsze najatrakcyjniejsze dla inwestorów została wyłączona, 23/11/2012, przez␣, w␣inwestycje, miasta, regiony

Jak wynika z „Raportu atrakcyjności inwestycyjnej województw Polski 2012” Mazowsze jest najatrakcyjniejszym regionem dla inwestorów. Województwo jest numerem jeden pod tym względem od lat.

Jak informuje Bożena Czaja z Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych: – Potencjalni inwestorzy lokują się w okolicach dużych ośrodków, tam, gdzie jest dobrze przygotowana kadra, infrastruktura, drogi szybkiego ruchu, autostrady i gdzie mają dobre warunki do potencjalnej lokalizacji.

Oprócz mazowieckiego najciekawszymi gospodarczo województwami są: dolnośląskie, wielkopolskie, łódzkie i podkarpackie.

Źródło: www.portalsamorzadowy.pl

Photo by Jan Arkesteijn (CC-BY)

Tagi:␣
adautorfront

Omnie Marta Kosińska

Zajmuję się analizowaniem wtórnego rynku nieruchomości. Pracę rozpoczęłam w agencjach Public Relations i reklamowych. W 2005 roku brałam udział w tworzeniu i wdrażaniu pierwszego serwisu spółki Szybko.pl - www.szybko.pl, a następnie kolejnych portali wprowadzanych na rynek przez Szybko.pl. Od grudnia 2005 przygotowuję analizy rynku nieruchomości, publikowane cyklicznie jako Raport Szybko.pl, Metrohouse i Expandera.